Žďárská liga v požárním útoku

Ondra - Čikov

Zdravím všechny. Říkal jsem si, že by nebylo od věci pomaličku rozvířit diskuzi o letošní sezoně. Máte nějaké info, které by pomohlo, jak na „opatření“, která by musela být na soutěžích aplikována ? Nebo pořadatelé, kterým dřívější stav nedovolil soutěž pořádat, jestli by měli zájem o náhradní termín ? Z Vysočiny se bude pořádat Havlíčkobrodská liga, takže první bychom nebyli :) Rozhodně si nemyslím, že bychom to zde rozlouskli, ale aspoň bude jakýsi mustr pro úterní debatu :)

12.6.2020, 10.54
Kidal netín

Přátelé, výkonný výbor OSH neměl adekvátní informace od VR ŽL, proto bude rozhodováno zřejme „per rollam“. Asi v pondelí. Sere mě to víc jak Vás. Nejde o selhání jednotlivce, spíš je potřeba ty pitomce ze severu konečně poslat do ráááááje

18.6.2020, 23.54
Standa - VelMez

VV OSH schvaluje uspořádání ŽL a RCM v roce 2020 se sníženým počtem závodů, přičemž pořadatelé jednotlivých závodů (SDH) musí zabezpečit splnění všech případných opatření v souvislosti s COVID-19, která budou aktuálně platná v den konání soutěže. Z rozpočtu OSH nebudou v roce 2020 ani tyto závody (včetně všech ostatních více kolových soutěží) financovány.

25.6.2020, 21.32
Jakub - Radostín n. O.

Ahoj všem, Když se teda ročník rozjede, začali jsme řešit natáčení jednotlivých závodů. Je to přeci jen faktor, který ligu, v určitém slova smyslu, povznáší. Pro tento rok nás opustit Hans z FireTV a přeci jen by chtělo tuto „tradici“ natáčení ponechat.

Kontaktovali jsme pro Radostínské závody Lukáše Svobodu, který již 10 let natáčí JOLku, která se však tento rok nejspíše nerozběhne. Má tedy spoustu volných termínů. Zda tedy jako pořadatel nemáte jinou alternativu na natáčení závodů můžete Lukáše oslovit, nemá problém s natáčením klidně všech závodů, ale je to samozřejmě na jednotlivých pořadatelích.

Zde ukázka jeho tvorby https://www.youtube.com/Donvranon2/

Můžete ho znát myslím ze závodů v Čikově, kde několikrát natáčel, a jeho práce je z mého pohledu dost kvalitní. Na všechny podrobnosti se již musíte domluvit přímo s Lukášem. A za nás by bylo určitě fajn tradici NATÁČENÍ ponechat.

9.7.2020, 16.44
Jméno:

Napiš taky odkud jseš. (Příklad: Petr - Bobrová)

Vzkaz:
Nechte prázdné (ochrana proti robotům):

Můžete používat zvýraznění textu, pojmenovávat odkazy a vkládat obrázky:

*kurzíva*, **tučný text** a ***tučná kurzíva***

"Pojmenovaný odkaz":http://www.zdarskaliga.cz

Obrázek: [* http_adresa_obrázku *]

"Jak se píšou ty hranatý závorky?"
[ = pravý Alt + f
] = pravý Alt + g.

Kontakty: vedení Žďárské ligy, správce webu
Programování Martin Kaman, grafika Zuzana Kamanová